استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی فنزو به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از “سایت فروشگاه اینترنتی فنزو”، “وب سایت فروشگاه اینترنتی فنزو” به آدرس اینترنتی fanzo.ir می باشد.
محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای ” فروشگاه اینترنتی فنزو ” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، بروزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

۱ – خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات “سایت فروشگاه اینترنتی فنزو” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

۲ – اطلاعات موجود در “سایت فروشگاه اینترنتی فنزو” از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در “سایت فروشگاه اینترنتی فنزو” در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. “سایت فروشگاه اینترنتی فنزو” مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.

۳ – کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

۴ – شما به “سایت فروشگاه اینترنتی فنزو”  اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از “سایت فروشگاه اینترنتی فنزو” می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از “سایت فروشگاه اینترنتی فنزو” به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

۵ – “سایت فروشگاه اینترنتی فنزو”  هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و “سایت فروشگاه اینترنتی فنزو” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

۶ – این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از “سایت فروشگاه اینترنتی فنزو” خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.


تعهدات فروشنده و خریدار
فروشنده = فروشگاه اینترنتی فنزو به آدرس اینترنتی fanzo.ir:
خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی خرید کننده از سایت
۱- فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

۲- فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

۳- فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، فروشگاه اینترنتی فنزو مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

۴- فروشنده موظف است پس از ثبت سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده و با در نظر گرفتن شرایط خرید قید شده در بخش توضیحات محصول را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.

۵- خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

۶- خریدار موظف است قبل از ثبت سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده و راه های ارتباط با ما کسب کند و سپس سفارش خود را ثبت کند.

۷- در صورت وجود اشتباه تایپی در نام و شماره درخواستی پشت البسه ورزشی، فروشگاه فنزو موظف است هزینه محصول را تمام و کمال به خریدار برگرداند و در صورت اشتباه در تگ درخواستی در صورتی که قابلیت اصلاح نداشته باشد، فروشگاه موظف است دوباره ارسال نماید.
۸- در صورت تحویل بسته سفارشی به پست ایران و برگشت خوردن بسته به هر دلیلی (عدم حضور گیرنده، ممانعت از دریافت محصول، آدرس و یا کدپستی اشتباه، مغایرت در مشخصات تحویل گیرنده با مشخصات ثبتی و …) فروشگاه فنزو هیچ گونه مسئولیتی را در قبال مرسوله برگشتی بر عهده نمی گیرد.

۹- در صورت تفاوت بین تصاویر موجود در سایت با محصول دریافتی فروشگاه فنزو جنس را عودت داده و هزینه محصول را تمام و کمال به مشتری بر می گرداند.

۱۰- برای سفارشات خارج ایران، شرایط دریافت محصول مطابق با قوانین کشور میزبان میباشد و فروشگاه فنزو هیچ مسئولیتی ندارد.

۱۱- تمامی حقوق سایت فنزو محفوظ می باشد و استفاده از تمامی محتوای سایت فروشگاه فنزو بدون اجازه ممنوع می باشد و فروشگاه فنزو حق خود را از طریق قانون پیگیری خواهد نمود.