فوتبال پرطرفدار ترین ورزش جهان و صنعت هواداری فوتبال یکی از بزرگترین صنایع در جهان به شمار می رود. کمپانی های بزرگ تولید کننده البسه و محصولات ورزشی هر ساله با هزینه های گزاف سعی در خارج کردن رقبا از میدان و بدست گرفتن این صنعت پر طرفدار و درآمد زا را دارند به طوری که هر سال شاهد رکورد شکنی قرارداد تیم های پر طرفدار فوتبال با کمپانی های تامین کننده البسه و محصولات ورزشی هستیم. این صنعت علاوه بر در آمدزا بودن جز پیشرفته ترین صنایع به شمار می رود و هر ساله شاهد نو آوری های جدید در این صنعت هستیم. کمپانی های بزرگ تولید کننده برای عقب نماندن از رقبا و در دست گرفتن بازار هر ساله نو آوری های جدیدی در زمینه طراحی و کیفیت محصولات را ارائه می دهند.
با وجود پیشرفت زیاد این صنعت در جهان متاسفانه در ایران بخاطر موانع و مشکلات فراوان پیشرفت چندانی در این زمینه صورت نگرفته است و با وجود هواداران بسیار زیاد فوتبال در ایران فرصت های پیشرفت برای این صنعت در ایران بسیار است که به دلایل مختلف همچنان فاصله زیادی با سطح اول جهان داریم.

فروشگاه فنزو در مدت فعالیت خود مفتخر است گامی هر چند کوچک در نزدیک شدن این صنعت بین ایران و جهان برداشته است. فروشگاه فنزو با اضافه کردن واژگانی همچون “ورژن هوادار، ورژن بازیکن، ورژن بانوان، تگ، فونت اورجینال و …” به ادبیات هواداری فوتبال در ایران، باعث تحولی کوچک در این زمینه شده است، بطوری که رقبای داخلی نیز برای عقب نماندن در این زمینه هر چند به صورت جزئی مجبور به روی آوردن به سمت این تکنولوژی شده اند که در نهایت سود آن را شما علاقمندان به این ورزش می برید. این امر محقق شده یکی از اهداف ما در شروع فعالیت بود که خوشبختانه خیلی سریع به آن دست پیدا کردیم.
ارائه محصول با کیفیت در مقابل قیمت مناسب از دیگر اهداف فروشگاه فنزو بود که بعد از آغاز فعالیت فروشگاه فنزو سایر رقبا برای رقابت با ما مجبور به پایین آوردن قیمت شده اند تا بتوانند از نظر قیمت و کیفیت در بازار رقابت کنند که این نیز از دیگر اهداف محقق شده فروشگاه فنزو بوده است.
ارائه محصول با کیفیت، تنوع بالای محصولات، اضافه کردن جدید ترین محصولات در کوتاه ترین زمان ممکن، چاپ اسم، شماره و تگ دلخواه و ارسال آن در کوتاهترین زمان ممکن با وجود مشکلات و موانع فراوان جز خدمات کوچک ما به شما همراهان می باشد.

با تشکر از انتخاب شما

صاحب امتیاز و مدیریت فروشگاه اینترنتی فنزو

محمدرضا قلی نژاد

Troy Gray
CEO / Founder

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy.

Richy Lace
Marketing Director

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy.

Jane Gray
Public Relations

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy.

July Wood
Customer Support

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy.