فروشگاه فنزو امکان خرید کیت منچستر یونایتد ۲۰۲۲ را برایتان به ارمغان آورده است.

دسته بندی محصولات منچستر یونایتد

خرید کیت منچستر یونایتد ۲۰۲۲

فروشگاه آنلاین فنزو منبع اصلی شما برای خرید کیت ها و کالاهای معتبر منچستریونایتد برای حمایت از باشگاه شما است. وقتی بازی بعدی را با کیت های جدید منچستر یونایتد ۲۰۲۲ تماشا می کنید مانند قهرمانان مورد علاقه خود در یونایتد لباس بپوشید. کمد لباس هیچ هواداری بدون پیراهن خارج از خانه و پیراهن سوم منچستر یونایتد کامل نیست. حتی شیاطین سرخ واقعی می توانند به سراغ لباس های تمرینی و دیگر دسته های کیت منچستر یونایتد ۲۰۲۲ بروند. وفاداری خود را به قهرمانان محبوب من یونایتد مانند مارکوس رشفورد ، برونو فرناندز ، میسون گرینوود و بقیه نشان دهید. پیراهن های فوتبال منچستریونایتد تنها شروع محصولات ما هستند – شما همچنین می توانید بهترین هدایا و کلکسیون های منچستریونایتد را در مجموعه ما پیدا کنید. مهم نیست که برای فصل چه چیزی نیاز دارید ، فروشگاه فنزو محل پیدا کردن آن است.

دسته بندی انواع محصولات منچستر یونایتد

کیت اول منچستر یونایتد ۲۰۲۲

لباس اول منچستر یونایتد همانند همیشه قرمز رنگ است اما در سال جدید ظاهری قدیمی دارد با یقه و سرآستین سفید. طراحی این لباس از کیت‌های دوران سر مت بازبی الهام گرفته شده است.

کیت دوم منچستر یونایتد ۲۰۲۲

لباس دوم منچستر یونایتد با ظاهری الهام گرفته از کیت سال‌های ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۲ منچستر که آن هم توسط آدیداس تولید شده بود. آبی و سفید مورب با علائم قرمز و نوارهای آدیداس. این یک پیراهن مدرن است بر اساس آنچه در روزهای اولیه تصدی سر الکس فرگوسن استفاده می شد و دارای الگوهای هندسی بود.

کیت سوم منچستر یونایتد ۲۰۲۲

لباس سوم منچستر یونایتد ۲۰۲۲ هنوز رونمایی نشده است

لباس کلاسیک و قدیمی منچستر یونایتد

کامل ترین مجموعه لباس های کلاسیک و قدیمی منچستر یونایتد از سال ۱۹۸۰ تا ۲۰۱۴ در فروشگاه فنزو موجود است

دیگر دسته محصولات منچستر یونایتد ۲۰۲۲

کیت دروازه‌بانی منچستر یونایتد، گرمکن و هودی منچستر یونایتد، بادگیر منچستر یونایتد، سویشرت منچستر یونایتد، پولوشرت منچستر یونایتد و لباس تمرینی منچستر یونایتد

منچستر یونایتد

باشگاه فوتبال منچستریونایتد یک باشگاه فوتبال حرفه ای است. که در اولدترافورد، منچستر، انگلستان مستقر است و در لیگ برتر، بالاترین سطح فوتبال انگلیس شرکت می کند. این باشگاه با نام مستعار “شیاطین سرخ” در سال ۱۸۷۸ به عنوان باشگاه فوتبال نیوتن هیث تاسیس شد. در سال ۱۹۰۲ نام خود را به منچستریونایتد تغییر داد و در سال ۱۹۱۰ به ورزشگاه فعلی خود ، اولدترافورد نقل مکان کرد.

منچستر یونایتد از پرطرفدارترین تیم های اروپا به شمار می رود. کیت منچستر یونایتد ۲۰۲۲ از زیباترین لباس های ورزشی تولید شده می باشد.

لباس منچستر یونایتد بخاطر زیبایی آن نه تنها مورد توجه هواداران منچستر یونایتد بلکه مورد پسند سایر هواداران نیز می باشد.

فونـت اسم و شماره درخواستی پشت پیراهن دقیقا مانند لباس اورجینال می باشد، و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

پرفروش ترین محصولات منچستر یونایتد ۲۰۲۲