کیت یوونتوس

خرید کیت یوونتوس ۲۰۲۲، جدیدترین لباس‌های یووه در فروشگاه فنزو

کلاسیک یوونتوس
کیت اول یوونتوس 2022
کیت دوم یوونتوس 2022
کیت سوم یوونتوس 2022
کیت چهارم و کانسپت یوونتوس 2022
کیت دروازه‌بانی یوونتوس 2022
گرمکن و هودی یوونتوس 2022
بادگیر یوونتوس 2022
سویشرت یوونتوس 2022
پولوشرت یوونتوس 2022
لباس تمرین یوونتوس 2022

خرید کیت یوونتوس ۲۰۲۲

یوونتوس از پرطرفدارترین تیم های اروپا به شمار می رود. این تیم از دیرباز در کشور ما ایران نیز طرفداران بسیاری را جذب خود کرده است. رنگ سیاه و سفید پیراهن یوونتوس نماد اصلی لباس یوونتوس به شمار می رود. کیت یوونتوس ۲۰۲۲ علاوه بر جذابیت همه ساله از زیباترین لباس های ورزشی تولید شده می باشد. لوگو زیبای این باشگاه زیبایی لباس این تیم را دو چندان می کند.

دسته بندی محصولات یوونتوس

کیت اول یوونتوس ۲۰۲۲

کیت اول آدیداس یوونتوس ۲۰۲۲ نوارهای سیاه و سفید کلاسیک را پس از دو سال غیبت بازگردانده است -ابتدا طراحی نیم مشکی و نیم سفید فصل ۲۰۲۰ و بعدا نوارهای ضربه قلم موی فصل قبل.

از نظر طراحی، چهار نوار سفید و پنج نوار مشکی در جلو، آستین ها و قسمت پشتی کیت خانگی یووه ۲۰۲۲ وجود دارد. برخلاف آنچه انتظار می رفت، لوگوی آدیداس و باشگاه روی لباس خانگی یوونتوس ۲۰۲۲ به جای طلایی، سفید است.

تم پیراهن اول آدیداس یوونتوس ۲۰۲۲ دهمین سالگرد انتقال یووه از ورزشگاه دل آلپی به ورزشگاه جدید یوونتوس آلیانز است. اولین مسابقه در ورزشگاه جدید در ۸ سپتامبر ۲۰۱۱ بین یوونتوس و ناتز کانتی برگزار شد. قدیمی ترین باشگاه جهان که پیراهن اول راه راه سیاه و سفید معروف یوونتوس از لباس آن‌ها الهام گرفته است.

کیت دوم یوونتوس ۲۰۲۲

کیت دوم یوونتوس ۲۰۲۲ ظاهر جدیدی را برای باشگاه به ارمغان می آورد. تمام مشکی با لوگوهای سفید در جلو. البته ویژگی برجسته آن ۳ نوار است که براق هستند و از نارنجی تا صورتی تا مشکی محو می شوند. همین سبک روی شورت ها نیز تکرار می شود. پیراهن سوم یووه ۲۰۲۲ با طراحی کامل ، دارای الگوی ظریفی از نوارهای سنجاق در جلو و آستین است. این ها دارای شیب مشابه نوارهای آدیداس هستند.

یوونتوس

باشگاه فوتبال یوونتوس (به معنی جوانان) ، که به طور عامیانه به عنوان یوونتوس و یووه شناخته می شود. یک باشگاه فوتبال حرفه ای است که در تورین ، پیمونت ، ایتالیا مستقر است. که در سری آ ایتالیا رقابت می کند ، رده برتر سیستم لیگ فوتبال ایتالیا. این باشگاه در سال ۱۸۹۷ توسط گروهی از دانشجویان تورینی تأسیس شد و از سال ۱۹۰۳ یک لباس خانگی راه راه سیاه و سفید را در مسابقات داخل خانه بر تن می کند.

یک هوادار بیانکونری با پوشیدن لباس یوونتوس هواداری خود را ازین تیم اعلام می کند.

لباس درجه یک یوونتوس بخاطر جذابیت و زیبایی آن نه تنها مورد توجه هواداران یوونتوس بلکه مورد پسند سایر هواداران نیز می باشد.
همه ساله پیراهن بانوی پیر جزء پرفروش ترین پیراهن ها می باشد.

فروشگاه فنزو بلافاصله بعد از رونمایی پیراهن جدید یوونتوس آن را به فروشگاه فنزو اضافه می کند.

فروشگاه فنزو با بالاترین درصد رضایت مشتری در ایران همواره بالاترین کیفیت را در اختیار مشتریان قرار می دهد.
با خرید لباس درجه یک یوونتوس از فنزو با هزینه کمتر از پیراهن اورجینال، صاحب بالاترین کیفیت پیراهن این تیم شوید.
فونـت اسم و شماره درخواستی پشت پیراهن دقیقا مانند لباس اورجینال می باشد، و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

تگ های اورجینال فنزو باعث تمایز لباس شما با سایرین است.
لباس زنانه و لباس بچه گانه یووه با بالاترین کیفیت خدمتی دیگر از فروشگاه فنزو می باشد.
فروشگاه فنزو علاوه بر کیت بازی امکان خرید گرمکن و سوئیشرت ورزشی یوونتوس، پولوشرت و ست تمرینی این تیم را در اختیار شما قرار داده هست.
بخش کلاسیک یوونتوس هم از بخش های منحصر به فرد فنزو به شمار می آید.