فروشگاه فنزو امکان خرید کیت اینتر ۲۰۲۲ را برایتان به ارمغان آورده.

دسته بندی محصولات اینتر

کیت سوم اینتر میلان 2022

خرید کیت اینتر میلان ۲۰۲۲

اینتر میلان یا به طور ساده اینتر از پرطرفدارترین تیم های اروپا به شمار می رود. کیت اینتر میلان ۲۰۲۲ از زیباترین لباس های ورزشی تولید شده می باشد. لباس اینتر بخاطر زیبایی آن نه تنها مورد توجه هواداران این تیم بلکه مورد پسند سایر هواداران نیز می باشد. همه ساله کیت اینتر میلان جزء پرفروشترین پیراهن های عرضه شده توسط کمپانی های مختلف در سال می باشد. فروشگاه فنزو بلافاصله بعد از رونمایی، کیت اینتر میلان ۲۰۲۲ را به سایت اضافه نموده است. فنزو با بالاترین درصد رضایت مشتری در ایران همواره بالاترین کیفیت را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

با خرید کیت اینتر میلان از فنزو با هزینه کمتر از لباس اورجینال، صاحب بالاترین کیفیت پیراهن این تیم شوید.

فونـت اسم و شماره درخواستی پشت پیراهن دقیقا مانند لباس اورجینال می باشد، و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

فروشگاه فنزو به عنوان اولین قروشگاه اینترنتی اراته دهنده تگ اورجینال همیشه جدیدترین نگ ها را با کیفیت اورجینال ارائه می نماید. تگ ها و فونتهای اورجینال باعث تمایز لباس و شباهت حداکثری با لباس مورد علاقه شما می شود.
لباس زنانه و لباس بچه گانه با بالاترین کیفیت خدمتی دیگر از فروشگاه فنزو می باشد. لباس های بچگانه مناسب از سن ۳ سال به بالا می باشد.
فروشگاه فنزو علاوه بر کیت امکان خرید گرمکن و سوئیشرت ورزشی، پولوشرت و ست تمرینی این تیم را در اختیار شما قرار داده هست.

اینتر ناتسیوناله میلانو یا به طور مختصر اینتر میلان، باشگاهی ایتالیایی است که در سال ۱۹۰۸ در شهر میلان تاسیس شده است. اینتر توسط گروهی پانزده نفره و در مخالفت با آث میلان در به خدمت گرفتن بازیکنان خارجی تشکیل شد و دو سال بعد اولین جامش را هم برد. رنگ پیراهن این باشگاه نیز به معنای پذیرفته بودن بازیکنان خارجی درست مثل بازیکنان ایتالیایی است. اینتر القاب زیادی دارد که معروف‌ترین آنها نراتزوری به معنای سیاه و آبی‌ها، لا بنیاماتا به معنای معشوقه‌ها و بیشونه به معنای افعی چمنی یا مار زنگی است.