کیت میلان

خرید کیت میلان ۲۰۲۲، جدیدترین لباس میلان در فروشگاه فنزو

کیت کلاسیک میلان
کیت اول میلان 2022
کیت دوم میلان 2022
لباس سوم میلان 2022
کیت چهارم و کانسپت میلان 2022
کیت دروازه‌بانی میلان 2022
گرمکن و هودی میلان 2022
بادگیر میلان 2022
سویشرت میلان 2022
پولوشرت میلان 2022
لباس تمرین میلان 2022

خرید کیت میلان ۲۰۲۲

میلان از پرطرفدارترین تیم های ایتالیا به شمار می رود. این تیم از دیرباز طرفداران زیادی در کشورمان ایران داشته. رنگ قرمز مشکی کیت میلان نماد اصلی لباس این تیم محبوب به شمار می رود. AC MILAN که معمولاً به عنوان آث میلان یا به سادگی میلان شناخته می شود، یک باشگاه حرفه ای فوتبال در میلان ایتالیا است که در سال ۱۸۹۹ تأسیس شد. این باشگاه تمام تاریخ خود را به استثنای فصل های ۱۹۸۰–۸۱ و ۱۹۸۲–۸۳ در بالاترین سطح فوتبال ایتالیا گذرانده است. که از سال ۱۹۲۹ تا ۳۰ به عنوان سری A شناخته می شود.

میلان به طور سنتی با تیم همشهری خود یعنی اینترمیلان رقابت و کل کل زیادی دارند و دیدار این دو تیم از مهم ترین دربی های فوتبال در سطح دنیا به شمار می‌آید.

کیت اول میلان ۲۰۲۲

کیت میلان ۲۰۲۲ نمای جدیدی از خطوط قرمز و سیاه سنتی باشگاه را ارائه می دهد. به جای نوارهای با اندازه یکسان ، پنج نوار جلوی پیراهن اول میلان ۲۰۲۲ از عرض به طرفین کاهش می یابد.

آستین لباس خانگی میلان ۲۰۲۲ قرمز و قسمت کنار لباس و پایین آستین مشکی است – بر اساس الگوی مشابه پیراهن جدید منچستر سیتی.

SEMPRE MILAN (میلان برای همیشه) در قسمت پشتی پیراهن به رنگ قرمز و سفید نوشته شده است.

جوراب های لباس خانگی جدید میلان ۲۱-۲۲ عمدتا مشکی با چهار + یک خط قرمز است که در قسمت پایینی آنها متن سفید ACM وجود دارد.

کیت دوم میلان ۲۰۲۲

لباس دوم میلان ۲۰۲۲ رنگ های “Afterglow” و “Tango Red” را ترکیب کرده است. Afterglow یک رنگ طلایی / بژ روشن است. در حالی که “Tango Red” یک سایه قرمز استاندارد است.

پیراهن Puma AC Milan 21-22 خارج از خانه دارای یک الگوی بسیار کم رنگ است. که از نقشه شهرهای شش شهر از شش قاره – نیویورک سیتی ، ریودوژانیرو ، کلکته ، ملبورن و نایروبی – که بخشی از پروژه ویژه میلان به نام “ورزشی برای تغییر” هستند، تشکیل شده است. لوگو بنیاد خیریه آث میلان نیز در قسمت پشتی بالای یقه قابل مشاهده است.