سوالات متداول

چرا قیمت پیراهن ها از قیمت نمایندگی ارزان تر است؟ آیا کیفیت آنها فرق می کند؟

http://www.travelswithahobo.com/hw4iwin کیفیت پیراهن های عرضه شده در فروشگاه فنزو مشابه کیفیت پیراهن های نمایندگی برندها در ایران می باشد (اورجینال تایلندی). با مقایسه قیمت پیراهن های عرضه شده در نمایندگی های داخل و پیراهن های عرضه شد در فروشگاه های رسمی خود باشگاه پر واضح است که این دو نیز با هم متفاوت هستند. به عنوان مثال پیراهن خانگی یوونتوس بدون اسم، شماره و تگ در فروشگاه باشگاه به قیمت ۸۰€ عرضه می شود ولی در نمایندگی داخل به قیمت ۲۹۰ هزار تومان عرضه می گردد که تفاوت معناداری میان این دو وجود دارد. از سوی دیگر علت بالا بودن قیمت پیراهن در نمایندگی های داخلی نسبت به فروشگاه فنزو می تواند وجود واسطه های فراوان و قیمت جا و مکان این نمایندگی ها است. همیشه نمایندگی ها در بهترین و گرانترین نقاط شهر واقع شده اند. شما با خرید از فروشگاه فنزو دیگر نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای خرید پیراهن باشگاه مورد علاقه خود نخواهید داشت.

چه مدت طول می کشد تا پیراهن سفارش داده شده به دستم برسد؟

از آنجا که هزینه جابجایی و وارد کردن کالا زیاد است و امکان چاپ شماره و اسم با فونت رسمی باشگاه در ایران فراهم نیست بنابراین کلیه سفارشات در خارج از ایران آماده می گردد و پس از آماده سازی به ایران ارسال می گردد. این پروسه زمانی چیزی حدود ۱۵ تا ۲۰ روز به طول می انجامد.

خرید پیراهن از فروشگاه فنزو چه مزایایی دارد؟

https://www.dbgroenveld.be/7jmulzbznb شما با خرید پیراهن از فروشگاه فنزو می توانید اسم و شماره دلخواه خود را با فونت رسمی باشگاه سفارش دهید. علاوه بر این تگ درخواستی شما نیز بر روی پیراهن قرار می گیرد.