فروشگاه فنزو امکان خرید انواع کیت بارسلونا را برایتان به ارمغان آورده.

دسته بندی محصولات بارسلونا

خرید جدیدترین کیت بارسلونا در فروشگاه فنزو

بارسلونا از پرطرفدارترین تیم های اروپا به شمار می رود. رنگ آبی اناری پیراهن بارسا نماد اصلی لباس بلوگرانا به شمار می رود. کیت بارسلونا علاوه بر جدابیت همه ساله از محبوب ترین لباس های ورزشی تولید شده می باشد. یک هوادار بارسا با پوشیدن لباس این تیم هواداری خود را ازین تیم اعلام می کند.

باشگاه بارسلونا

باشگاه فوتبال بارسلونا که بیشتر با نام بارسلونا یا به اختصار بارسا شناخته می‌شود، یک باشگاه فوتبال در لالیگاست که در شهر بارسلون اسپانیا و در منطقهٔ کاتالونیا قرار گرفته است. تیم بارسلونا در لالیگا جزو سه تیمی است که هرگز به دستهٔ پایین‌ سقوط نکرده‌است. شهرت تاریخی بارسلونا به‌دلیل شیوه هجومی بازی کردن جذابش بوده که تأکیدش را بر بازی باز قرار می‌دهد.

لباس بارسلونا بخاطر جذابیت و زیبایی آن مورد توجه بسیاری از هواداران در سراسر جهان می باشد. همه ساله پیراهن کاتالان ها جزء پرفروش ترین پیراهن ها می باشد.

فروشگاه فنزو بلافاصله بعد از رونمایی کیت بارسلونا ۲۰۲۲ آن را به فروشگاه اضافه می کند. فنزو با بالاترین درصد رضایت مشتری در ایران همواره بالاترین کیفیت را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

با خرید کیت درجه یک بارسلونا از فنزو با هزینه کمتر از لباس اورجینال بارسلونا، صاحب بالاترین کیفیت پیراهن این تیم شوید.

فونـت اسم و شماره درخواستی پشت پیراهن دقیقا مانند لباس اورجینال می باشد، و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

تگ های اورجینال فنزو باعث تمایز لباس شما با سایرین است.
لباس زنانه و لباس بچه گانه بارسا با بالاترین کیفیت خدمتی دیگر از فروشگاه فنزو می باشد.
فروشگاه فنزو علاوه بر لباس بازی امکان خرید گرمکن و سوئیشرت ورزشی بارسلونا، پولوشرت و ست تمرینی این تیم را در اختیار شما قرار داده هست.

بخش کلاسیک این تیم هم از بخش های منحصر به فرد فنزو به شمار می آید.

پرفروش‌ترین محصولات بارسلونامشاهده کامل