بررسی لباس اول رئال مادرید ۲۱/۲۲

لباس اول رئال مادرید فصل ۲۲-۲۰۲۱ توسط آدیداس رونمایی شد. در این مقاله به بررسی جزئیات این لباس و مقایسه ورژن هوادار و بازیکن می پردازیم.

لباس خانگی رئال مادرید فصل ۲۲-۲۰۲۱ با الهام از میدان سیبلس، مکانی که مادرید و هواداران آنها به طور سنتی قهرمانی را جشن می گیرند، ارائه شده است. این پبراهن عمدتا سفید است، لوگو آدیداس به رنگ نارنجی است، رنگی که میان هواداران رئال به رنگ خوش شانسی معروف است. سه خط راه راه آدیداس روی شانه و به رنگ آبی است. پیراهن دارای یقه گرد به رنگ آبی با خط های نارنجی است.

قسمت بالای پشت لباس یک دایره آبی با خطوط نارنجی دور مرکز دایره است. این دایره یک طرح کلی از نمای بالای میدان سیبلس است که در کل لباس از این الگو الهام گرفته شده است.

آنچه که پیراهن خانگی رئال مادرید را خاص می کند، طراحی گرافیکی از میدان سیبلس و فواره وسط این میدان است. طرحی بسیار ظریف شامل خطوط متحدالمرکز است که با طرح ژاکارد به لباس اضافه شده است.

همچون فصول گذشته باز هم شاهد نمایش بی نظیر از طراحان خلاق آدیداس در فونت لباس رئال مادرید هستیم. لباسی که به جرات میتوان گفت طراحان آدیداس همیشه زیباترین و خلاقانه ترین گرافیک را برای فونت لباس رئال مادرید ارائه می کنند. فونتی که در لیگ قهرمانان فصل آینده همراه با تگ های جدید از آن استفاده خواهد کرد.

فونت کیت اول رئال مادرید 22-21

تفاوت ورژن هوادار و بازیکن

بر خلاف فصول گذشته در لباس فصل جدید رئال ورژن بازیکن از پارچه متخلخل اختصاصی آدیداس که با تکنولوژی HEAT.RDY عرضه شده بود خبری نیست و در این لباس از تکنولوژی جدید استفاده شده است. جنس این لباس پلی استر بازیافتی ژاکارد است که از نظر ظاهر کاملا با نسخه های ورژن بازیکن فصول گذشته متفاوت است.

همچون گذشته در ورژن بازیکن از لوگوهای پرسی ژلاتینی و در ورژن هوادار از لوگوهای گلدوزی شده استفاده شده است.

در ورژن بازیکن نسبت به ورژن هوادار خطوط مدور الگوی لباس واضحتر هست که بخاطر طرح ژاکارد آن است.
دایره آبی پشت لباس که الهام گرفته از میدان سیبلس است در ورژن هوادار کار نشده است  فقط در ورژن بازیکن ارائه شده است.

نکته دیگر در مورد این لباس الگوی دایره های روی لباس است که مشخصا در یک مکان خاص کار نشده است و بسته به چاپ آن مرکز این دایره ها ممکن است متفاوت باشد. موردی که فصل گذشته در لباس اول یوونتوس شاهد بودیم و راه راه های لباس ها با یکدیگر تفاوت داشتند.

تفاوت دیگر دو ورژن قسمت آبی یقه و سرآستین لباس است که در ورژن بازیکن تور مانند است ولی در ورژن هوادار ساده کار شده است.

شما میتوانید این لباس ساده و جذاب را در دو ورژن هوادار و بازیکن از فروشگاه فنزو سفارش دهید. برای ورود به صفحه محصولات رئال مادرید اینجا کلیک کنید.

در تصویر زیر تفاوت ورژن اصلی با ورژن های متفرقه موجود در بازار نشان داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید