FAQs

سوالات متداول

کیفیت پیراهن های عرضه شده در فروشگاه فنزو مشابه کیفیت پیراهن های نمایندگی برندها در ایران می باشد (اورجینال تایلندی). با مقایسه قیمت پیراهن های عرضه شده در نمایندگی های داخل و پیراهن های عرضه شد در فروشگاه های رسمی خود باشگاه پر واضح است که این دو نیز با هم متفاوت هستند. به عنوان مثال پیراهن خانگی یوونتوس بدون اسم، شماره و تگ در فروشگاه باشگاه به قیمت ۸۰€ عرضه می شود ولی در نمایندگی داخل به قیمت ۲۹۰ هزار تومان عرضه می گردد که تفاوت معناداری میان این دو وجود دارد. از سوی دیگر علت بالا بودن قیمت پیراهن در نمایندگی های داخلی نسبت به فروشگاه فنزو می تواند وجود واسطه های فراوان و قیمت جا و مکان این نمایندگی ها است. همیشه نمایندگی ها در بهترین و گرانترین نقاط شهر واقع شده اند. شما با خرید از فروشگاه فنزو دیگر نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای خرید پیراهن باشگاه مورد علاقه خود نخواهید داشت

فروشگاه فنزو دارای تنوع بالای محصولات و کیفیت بالا هست و وارد کردن عمده محصولات امکان پذیر نیست و از آنجا که هزینه جابجایی و وارد کردن کالا زیاد است و امکان چاپ شماره و اسم با فونت رسمی و کیفیت بالا در ایران فراهم نیست بنابراین کلیه سفارشات در خارج از ایران آماده می گردد و پس از آماده سازی به ایران ارسال می گردد. این پروسه زمانی چیزی حدود ۲۰ روز به طول می انجامد.

شما با خرید از فروشگاه فنزو علاوه بر سفارش محصول با کیفیت بالا می توانید اسم و شماره دلخواه خود را با فونت اورجینال باشگاه و یا تیم ملی را نیز بر روی محصول سفارشی خود داشته باشید. علاوه بر این تگ درخواستی شما نیز بر روی پیراهن قرار می گیرد. نتوع بالا و قیمت مناست محصولات نسبت به کیفیت، امکان انتخاب محصول مورد علاقه شما را به آسانی فراهم می نماید.

تفاوت میان این دو ورژن در اینجا به صورت کامل توضیح داده شده است.

از آنجایی که سفارش شما مستقیم از خارج کشور به آدرس شما ارسال می شود امکان دریافت هزینه محصول توسط پست خارجه وجود ندارد و هزینه سفارشات قبل از ثبت سفارش دریافت می گردد.